Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
Андрій із родиною вимушений був переїхати до Вінниці з Краматорська. На новому місці освоївся не одразу – нерідко йшов на тимчасовий підробіток. У вересні все ж таки навідався до міського центру зайнятості.   
Серед перших отримувачів мікрогранту на Чернігівщині – жителька с. Плоске Ніжинського району Анастасія Єрко. Її бізнес-план стосується виробництва паливних пелет та заготівлі дров. 
Один із перших отримувачів мікрогранту на Житомирщині є Ярослав Менчинський з Новограда-Волинського району, смт Кам'яний Брід. Він вирішив створити нову міні пекарню-кав’ярню.
Прагнемо бути на зв’язку з нашими клієнтами і в зручному форматі доносити необхідну інформацію. Полтавщина входить до ТОП-5 регіонів з найбільшою аудиторією користувачів нашого сайту 
   Олена Українцева вимушена була покинути рідний дім, роботу в Маріуполі і шукати прихисток у Чернівецькій області. На новому місці жінка почала шукати роботу та звернулася до Кельменецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості.
Основне завдання Державної служби зайнятості є сприяння громадянам у підборі підходящої роботи. Відповідно до Закону України “Про зайнятість населення” (далі - Закон) з травня поточного року змінено підходи до вимог підходящої роботи для зареєстрованих безробітних та осіб, які шукають роботу, на час дії воєнного стану. Клієнтам ДСЗ варто ознайомитися з цими новаціями, аби бути поінформованими про свої права і уникнути непорозумінь
Для якісного задоволення кадрових потреб та ефективного підбору персоналу за ініціативою Краматорського міського центру зайнятості 26 вересня було проведено онлайн-мініярмарок вакансій для ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».
Він дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат
Звісно, на перший погляд, це той, хто не має роботи. Але є свої нюанси.
У рамках реалізації урядового проєкту “єРобота”, за програмою надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, надійшов черговий транш на загальну суму понад 39,6 тис. грн
Донецька обласна служба зайнятості використовує усі свої можливості у сприянні працевлаштуванню мешканців Донеччини.
В липні 2022 року до Новомиколаївської районної філії звернувся юнак 1996 року народження – Дмитро Савчук, який разом з сім’єю був змушений покинути свою домівку в Авдіївці Донецької області через військові дії
«Два роки тому в розпал інфекції з’явилося багато вільного часу, бо втратив роботу, – так пояснює зацікавлення підприємницькою діяльністю львів’янин Олег Осельський. – Саме тоді й виникла ідея виготовляти пастилу та натуральні , бо набридло купувати «штучні» солодощі, а я прихильник здорового харчування та активного спорту».
Змінено Умови грантової програми «єРобота» в напрямку більшої гнучкості та розширення напрямків використання коштів. Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» від 21.06.2022 року Уряд вніс на засіданні 27 вересня 2022 року.
Близько семи мільйонів гривень виплачено роботодавцям Вінниччини компенсації витрат на заробітну плату за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
Маєте потребу в кадрах? Заповнюйте форму №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та подавайте у зручний для вас спосіб до будь-якого центру зайнятості Хмельниччини.
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
Від початку введення воєнного стану в Україні і по 22 вересня 2022 року до Черкаської обласної служби зайнятості звернулися 2784 внутрішньо переміщених громадян
Роботодавці пропонують заробітну плату до 60 тис. грн.
Бути в курсі подій, володіти інформацією про стан ринку праці, новації законодавства про зайнятість, актуальні вакансії можна і не виходячи за межі рідного населеного пункту, скориставшись при цьому послугами фахівців служби зайнятості на місцях. Представники обласної служби зайнятості здійснюють виїзні прийоми громадян в ОТГ.
Прийняли рішення виїхати за кордон? Нехай все вийде.