Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:
Запрошуємо долучитися до п'ятого онлайн-діалогу «Роботодавці & ветерани: battle or cooperation», який стартує 28 січня о 19:00 в рамках проєкту «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі».
«Нарешті я знайшла те, що хотіла, якби не ваша допомога, шукала б роботу ще довго», – подякувала пані Наталя фахівців Херсонського міського центру зайнятості.
25 січня в Мангушському районному центрі зайнятості був проведений вебінар для людей з інвалідністю, в якому взяли участь 12 безробітних осіб.
Підписано угоду про співпрацю між Роздільнянською районною філією Одеського ОЦЗ та Лиманською ОТГ
Електронний кабінет роботодавця - це зручний онлайн-сервіс, за допомогою якого Ви своєчасно зможете переглянути або надіслати звіти, вакансії без відвідування центру зайнятості.
З метою застереження від нелегального працевлаштування за кордоном 25 січня у Перечинській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено семінар для безробітних на тему «Ризики нелегальної трудової міграції, протидія торгівлі людьми».
25 січня 2021 року заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва взяла участь в онлайн-зустрічі з представниками громадських об'єднань «Чернівецького об'єднання «Захист»,  Чернівецького обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та ОТГ Чернівецької області.
Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру йшла мова під час робочої зустрічі директорки Устинівської районної філії обласного центру зайнятості Світлани Макаренко та голови новоствореної ОТГ Ігоря Пенькова
З метою адаптації працівників Славутської районної ради в ситуації із запланованим вивільненням, надання психологічної підтримки працівникам, 25 січня відбувся інформаційний семінар за ініціативи Славутської міськрайонної  філії Хмельницького обласного центру зайнятості.
Досі в пошуку роботи? Тисніть тут!
Безробітні можуть пройти професійне навчання за спеціальностями "оператор поштового зв'язку", офісний службовець (бухгалтерія), "електромеханік торговельного та холодильного устаткування", "касир торговельного залу" та іншими 
Сьогодні, 22 січня, відбулося онлайннавчання кар’єрних радників обласної служби зайнятості. Йшлося про особливості роботи в умовах карантину задля побудови ефективної комунікації з клієнтами з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
Спочатку потрібно зайти на портал «Дія» https://is.gd/Pe3Nk2 Вам знадобиться електронний підпис. Якщо у вас його немає, потрібно звернутися до центру сертифікації ключів (деталі в інфографіці) Зареєструйтеся у кабінеті громадянина на  https://id.diia.gov.ua/ за допомогою електронного підпису.
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості
Фахівцями Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості розпочато інформаційно-роз’яснювальну роботу з нещодавно створеними об’єднаними територіальними громадами району.
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
Днями відбулася зустріч директора Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Олександра Волошина з колективом Державної установи «Олександрівський виправний центр №104», де, у зв’язку із ліквідацією підприємства, планується вивільнення працівників
За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, наразі у роботодавців є можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді лише звітність за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». 
Днями відбулася робоча зустріч директора Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ Іванни Тимоцко, начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Василя Меленчука з головою райдержадміністрації Богданом Янком.
25 січня у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу на тему «Шлях до життєвого успіху».
Найбільша база вакансій Чернівецької області
Олег Іващенко звернувся до Коростенського міського центру зайнятості у липні 2020 року. За професією – інженер-будівельник, працював інженером з технагляду, був приватним підприємцем. Підприємницьку діяльність довелось закрити, а приватні компанії, в яких працював останнім часом, через затяжний карантин, теж скоротили діяльність та кількість працівників.   
У Черкаському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС
Державна служба зайнятості допомагає у працевлаштуванні навіть під час карантину. В Луганській області протягом 2020 року за сприяння фахівців центрів зайнятості працевлаштовано 17,2 тисячі осіб.
Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний провів селекторну нараду з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного та філій обласного центру зайнятості
Наразі в роботодавців є можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді лише звітність за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». Інші передбачені законодавством звітності та інформації подаються до державної служби зайнятості нарочно або поштовим відправленням.