26.09.2022 | 12:45

Знайти роботу під час війни – складне завдання, а відкрити власну справу ще складніше. Та якщо людина по справжньому любить те, чим займається, то для неї немає перешкод.  Сьогодні розповідь про переселенку з міста Дружківка Ольгу Кравченко майстра-перукаря, яка, попри війну, створила бізнес у  Одесі. У неї вже є постійні клієнти, а головне – вона любить свою роботу.

А почалася ця історія у січні цього року, коли Ольга звернулася до Дружківського міського центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. За освітою жінка технік-будівельник, але працювала і продавцем, і адміністратором. Проте завжди мріяла освоїти перукарську справу. Тож, у лютому Ольга стала слухачкою Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчання розпочалося вдало, але через воєнні дії його на деякий час призупинили, а потім відновили в дистанційному форматі.  Ольга  та інші слухачі продовжили вивчати теорію. Згодом настала черга довгоочікуваних практичних занять, які дівчина проходила із задоволенням, адже кожен день у центрі наближав її до омріяної роботи.

Ольга вважає, що перукар – не тільки майстер зачісок, він повинен уміти знайти підхід до кожного клієнта, а тут вже без елементарних знань з психології не обійтись. Окрім цього, в Одеському ЦПТО жінка вивчала навички комунікації, основи санітарії та правові питання професії. Ольга впевнена, що зайвих знань не буває.

Майстриня впевнена, що кожен має свій шанс. Головне – ним скористатися та впевнено крокувати до своєї мети, долаючи всі перешкоди.