02.12.2020 | 12:06

«Знайти роботу для людини, яка має проблеми зі здоров'я буває не просто, однак можливо. Найголовніше – бути наполегливим і не розчаровуватися після першої відмови роботодавця», – переконана Надія Мельникова.

Пані Надія по допомогу в працевлаштуванні звернулася до Маловисківської районної філії обласного центру зайнятості, де активно використовувала всі надані можливості для пошуку роботи.

Під час спілкування з фахівцем служби зайнятості жінка повідомила, що вона бухгалтер за першою освітою, а за другою (вищою освітою) – документознавець. «Мій стаж роботи у фінансовій сфері – понад десять років. Тож мені хотілося, звісно, працювати у тій сфері, яка мені до вподоби. Разом з досвідом я отримала неоціненний багаж знань, який я хотіла би використати та примножувати», – розповідає Надія.

Фахівці районної філії обласного центру зайнятості, враховуючи лікарські рекомендації, підібрали для  пані Надії підходящу вакансію, після чого жінка пройшла співбесіду з керівником ТОВ «Хюррем». Окрім того, вона мала можливість стажуватися безпосередньо на робочому місці, водночас керівництво підприємства переконалося в тому, що пані Надія дійсно є гідним кандидатом на  посаду.

На думку Надії, тим, хто опинився в скрутній ситуації та залишився без роботи, не можна зневірятися: «Питання тільки в бажанні рухатися вперед, а життя приведе вас туди, де можуть вам допомогти. Мені допомогли в районній філії обласного центру зайнятості».

Сьогодні колишня безробітна працює бухгалтером, до того ж  задоволена і заробітною платою, і графіком роботи.