Cьогодні: вакансій52048 шукачів 897778
ukr | rus | 
Ключове слово
Рубрика
Професія (посада)
Регіон:
Допомога Допомога

Підписка  (на отримання вакансій або резюме)   Підписка
Логін
Пароль
Забули пароль?
Зареєструватися
щоб додати вакансію або резюме
Каталог
вакансій та резюме
за рубриками за регіонами
Безпека. Охорона 1187
Будівництво та архітектура 4944
Бухгалтерія. Фінанси 1741
Видавництво. Реклама. Поліграфія 148
Житлове комунальне господарство 4016
Журналістика 37
Керівники та спеціалісти 4863
Комп'ютери. ІТ 365
Легка промисловість 2014
Меблеве та столярне виробництво 711
Медицина 2757
Металообробне та ін. виробництва 7853
Мистецтво 311
Найпростіші професії 6148
Освіта і наука 822
Сільське, лісове та рибне господарства 432
Склад. Логістика 460
Соціальна сфера 204
Сфера послуг (побуту) та торгівлі 4618
Телекомунікації та зв'язок 540
Транспорт та автосервіс 5244
Туризм. Спорт 91
Харчова промисловість 854


Головна     Допомога шукачу
версія для друку
Шановні шукачі роботи!

Якщо Вам потрібна робота – до Ваших послуг Інтернет-портал «Труд» Державної служби зайнятості.

У центрі головної сторінки до Вашої уваги представлені останні вакансії, додані на портал. Зокрема, вакансії, що офіційно зареєстровані в центрах зайнятості мають позначку, вакансії для осіб з інвалідністю –. Не пропустіть свою можливість знайти потрібну роботу і представити інформацію про себе в розділі «Останні резюме».

Зверніть увагу: на Інтернет-порталі «Труд» Вам надана розширена пошукова можливість підбору бажаної роботи. Швидкий пошук дозволить Вам знайти, наприклад, всі існуючі вакансії у певному регіоні, або конкретизувати, вибравши рубрику, посаду і регіон.

«Розширений пошук» (на головній сторінці ліворуч) дозволяє додатково звузити пошук до меж району, визначити рівень зарплати, вид зайнятості, зазначити стаж роботи. За допомогою ключового слова Ви можете шукати за назвою посаду, що цікавить Вас, а в розділі «Каталог вакансій і резюме за рубриками та регіонами» ознайомитися з усіма вакансіями/резюме за галузями.

Ви також можете щодня отримувати інформацію про нові вакансії, які додані впродовж останньої доби, зареєструвавшись в розділі «Підписка (на отримання вакансій або резюме)».

Якщо Ви шукаєте не стільки конкретну роботу, скільки працедавця або мрієте працювати в конкретній компанії, Ви можете його знайти в розділі «Всі вакансії підприємств», ознайомитися з діяльністю і вільними на даний момент вакансіями.

Ви ніколи не складали резюме? Ви боїтеся проходити співбесіду? Ви не знаєте, як поєднати роботу і навчання? Відповіді на ці та безліч інших питань Ви знайдете в рубриці «Працевлаштування». Якщо Вас цікавить юридичний аспект зайнятості, Ви можете знайти корисну інформацію в рубриці «Законодавство» та в розділі «Юридичні консультації». В рубриці «Пізнай себе (тестування)» можете пройти ряд цікавих тестів, визначити свою професійну схильність, здібності та отримати рекомендації про вірний вибір професії чи фаху.

Для більш ефективного пошуку роботи, Ви можете зареєструвати своє резюме. Ця інформація з’явиться на головній сторінці в розділі «Останні резюме». Для цього необхідно:

  • На головній сторінці порталу «Труд» натисніть кнопку «Додати резюме».
  • Заповніть поля запропонованої форми резюме. Поля з відмітками * і ** є обов'язковими для заповнення. Якщо Ви хочете додати розширене резюме, Ви можете це зробити з допомогою окремо прикріпленого файлу.  Для публікації резюме на Інтернет-порталі «Труд» встановіть відмітку в полі «Зробити доступним для загального перегляду».
  • «Форма реєстрації» заповнюється лише латинськими літерами і цифрами. У полях «Логін» і «Пароль»  кількість символів має бути не менше трьох, перші символи – лише латинські літери.
  • Тепер Вам потрібно натиснути кнопку «Зареєструватися», після чого на Вашу електронну скриньку буде відправлено лист з проханням підтвердити реєстрацію. Після перевірки адміністратором коректності внесених даних, резюме стане доступним для перегляду і з'явиться на головній сторінці порталу.

Також рекомендуємо ознайомитися з переліком послуг, які надає Державна служба зайнятості України, які Ви можете знайти на офіційному Інтернет-порталі Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua).

У номері:
Опитування:
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
Пошук роботи
Підбір працівника
Отримання матеріального забезпечення
Перенавчання або підвищення кваліфікації
Отримання консультації з організації власної справи
Отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску
Отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості
 
Найбільша база з підбору персоналу та пошуку роботи, інтегрована з данними служби зайнятості з усієї України.
Безкоштовні сервіси для роботодавців. Поради фахівців стостовно пошуку роботи та соціальних гарантій.