Cьогодні: вакансій42719 шукачів 938286
ukr | rus | 
Ключове слово
Рубрика
Професія (посада)
Регіон:
Допомога Допомога

Підписка  (на отримання вакансій або резюме)   Підписка
Логін
Пароль
Забули пароль?
Зареєструватися
щоб додати вакансію або резюме
Каталог
вакансій та резюме
за рубриками за регіонами
Безпека. Охорона 923
Будівництво та архітектура 3922
Бухгалтерія. Фінанси 1574
Видавництво. Реклама. Поліграфія 103
Житлове комунальне господарство 3288
Журналістика 27
Керівники та спеціалісти 4190
Комп'ютери. ІТ 320
Легка промисловість 1786
Меблеве та столярне виробництво 523
Медицина 2272
Металообробне та ін. виробництва 6330
Мистецтво 284
Найпростіші професії 4711
Освіта і наука 792
Сільське, лісове та рибне господарства 392
Склад. Логістика 348
Соціальна сфера 214
Сфера послуг (побуту) та торгівлі 3536
Телекомунікації та зв'язок 391
Транспорт та автосервіс 4728
Туризм. Спорт 65
Харчова промисловість 567


Головна     Працевлаштування     Професії від А до Я
31.01.2017 версія для друку
Букмекер

Спеціаліст по ставках на результат будь-якої події, тобто той, хто ці ставки приймає, а потім при виграші перераховує гроші на ваш рахунок, називають букмекером. Сам термін «bookmaker» сформувався в Англії. Хоча про ставки говорили ще в часи Римської імперії.

Спочатку римляни ставили на коней, що беруть участь у змаганнях на іподромі. Потім зрозуміли, що це не межа, і тоді з’явилися півнячі бої.

Але лише у 19 столітті професію букмекера почали розуміти саме так, як її розуміють сьогодні. Людям сподобався цей вид заробляння грошей, оскільки він тоді був досить легким і до того ж цікавим. З часом азартні люди почали «ставити» не лише на спортивні змагання, але й і на інші події. До того ж є з чого вибрати — від спорту до політики.

У Великобританії цей вид заробітку є дуже поширеним, багато англійців користуються послугами тоталізаторів, тому там є велика кількість букмекерських контор. У нас же перші офіційні букмекерські фірми і букмекери з’явилися ще у Радянському Союзі, тобто наприкінці двадцятого століття.

Головне завдання, яке стоїть перед кожним букмекером, – виграти. Щоб досить об’єктивно дивитися на події, що відбуваються, і зробити таку ставку, яка принесе прибуток, використовують різні досягнення математичних наук, а саме теорію ймовірності, комбінаторику і статистичне спостереження. Букмекер не може прийняти рішення без його обґрунтування, а для цього йому слід узяти до уваги безліч нюансів. Після того, як букмекер врахує всі чинники, визначить фаворитів, він повинен виставити певні коефіцієнти. Для кращого розуміння пояснимо на прикладі. Всім відомо, що подія, якщо слідувати визначенням теорії ймовірності, може відбутися, відбутися частково або не відбутися, тобто ймовірність коливається від одиниці до нуля. Одиниця — подія відбулася, нуль — не відбулася. Можливе вираження у відсотках. Іде матч з футболу. Варіанти розвитку подій тут такі — або одна з команд виграє, або нічия, іншого бути не може. Значить, у всіх перерахованих випадках сума ймовірності дорівнює 1 або 100%. У даній ситуації букмекер розраховує, яка ймовірність настання тієї або іншої події, тобто виграє перша команда або друга, або глядачі побачать «нічию». Ось тут фахівцеві і згодяться математичні і статистичні знання, також вже відомі рейтинги футбольних команд і багато інших, але не менш важливих факторів. Наприклад, на якому полі проводиться матч, наскільки сильні гравці команд, психологічна обстановка в команді та інші. Лише наполегливі, холоднокровні, логічно мислячі, такі, що мають чудову інтуїцію люди здатні працювати букмекерами. Адже це ризик, а тому, успіх тут не перешкодить.

А чи є відмінності між тоталізатором і букмекером? Звичайно, є. Подумайте самі. Тоталізатор оснований на тому, щоб просто прийняти ставки у всіх бажаючих пограти і потім розподілити виграш між гравцями пропорційно до зроблених ставок, а тому, прибуток у цьому випадку розраховуватиметься, виходячи із суми усіх ставок. У букмекера по-іншому. Як розповідалося раніше, він зобов’язаний виставити коефіцієнти на результат тієї або іншої події, і як наслідок ставка, помножена на відповідний коефіцієнт, буде виграшем.

 

У номері:
Опитування:
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
Пошук роботи
Підбір працівника
Отримання матеріального забезпечення
Перенавчання або підвищення кваліфікації
Отримання консультації з організації власної справи
Отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску
Отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості
 
Найбільша база з підбору персоналу та пошуку роботи, інтегрована з данними служби зайнятості з усієї України.
Безкоштовні сервіси для роботодавців. Поради фахівців стостовно пошуку роботи та соціальних гарантій.