Cьогодні: вакансій42719 шукачів 938286
ukr | rus | 
Ключове слово
Рубрика
Професія (посада)
Регіон:
Допомога Допомога

Підписка  (на отримання вакансій або резюме)   Підписка
Логін
Пароль
Забули пароль?
Зареєструватися
щоб додати вакансію або резюме
Каталог
вакансій та резюме
за рубриками за регіонами
Безпека. Охорона 923
Будівництво та архітектура 3922
Бухгалтерія. Фінанси 1574
Видавництво. Реклама. Поліграфія 103
Житлове комунальне господарство 3288
Журналістика 27
Керівники та спеціалісти 4190
Комп'ютери. ІТ 320
Легка промисловість 1786
Меблеве та столярне виробництво 523
Медицина 2272
Металообробне та ін. виробництва 6330
Мистецтво 284
Найпростіші професії 4711
Освіта і наука 792
Сільське, лісове та рибне господарства 392
Склад. Логістика 348
Соціальна сфера 214
Сфера послуг (побуту) та торгівлі 3536
Телекомунікації та зв'язок 391
Транспорт та автосервіс 4728
Туризм. Спорт 65
Харчова промисловість 567


Головна     Допомога шукачу
версія для друку
Шановні шукачі роботи!

Якщо Вам потрібна робота – до Ваших послуг Інтернет-портал «Труд» Державної служби зайнятості.

У центрі головної сторінки до Вашої уваги представлені останні вакансії, додані на портал. Зокрема, вакансії, що офіційно зареєстровані в центрах зайнятості мають позначку, вакансії для осіб з інвалідністю –. Не пропустіть свою можливість знайти потрібну роботу і представити інформацію про себе в розділі «Останні резюме».

Зверніть увагу: на Інтернет-порталі «Труд» Вам надана розширена пошукова можливість підбору бажаної роботи. Швидкий пошук дозволить Вам знайти, наприклад, всі існуючі вакансії у певному регіоні, або конкретизувати, вибравши рубрику, посаду і регіон.

«Розширений пошук» (на головній сторінці ліворуч) дозволяє додатково звузити пошук до меж району, визначити рівень зарплати, вид зайнятості, зазначити стаж роботи. За допомогою ключового слова Ви можете шукати за назвою посаду, що цікавить Вас, а в розділі «Каталог вакансій і резюме за рубриками та регіонами» ознайомитися з усіма вакансіями/резюме за галузями.

Ви також можете щодня отримувати інформацію про нові вакансії, які додані впродовж останньої доби, зареєструвавшись в розділі «Підписка (на отримання вакансій або резюме)».

Якщо Ви шукаєте не стільки конкретну роботу, скільки працедавця або мрієте працювати в конкретній компанії, Ви можете його знайти в розділі «Всі вакансії підприємств», ознайомитися з діяльністю і вільними на даний момент вакансіями.

Ви ніколи не складали резюме? Ви боїтеся проходити співбесіду? Ви не знаєте, як поєднати роботу і навчання? Відповіді на ці та безліч інших питань Ви знайдете в рубриці «Працевлаштування». Якщо Вас цікавить юридичний аспект зайнятості, Ви можете знайти корисну інформацію в рубриці «Законодавство» та в розділі «Юридичні консультації». В рубриці «Пізнай себе (тестування)» можете пройти ряд цікавих тестів, визначити свою професійну схильність, здібності та отримати рекомендації про вірний вибір професії чи фаху.

Для більш ефективного пошуку роботи, Ви можете зареєструвати своє резюме. Ця інформація з’явиться на головній сторінці в розділі «Останні резюме». Для цього необхідно:

  • На головній сторінці порталу «Труд» натисніть кнопку «Додати резюме».
  • Заповніть поля запропонованої форми резюме. Поля з відмітками * і ** є обов'язковими для заповнення. Якщо Ви хочете додати розширене резюме, Ви можете це зробити з допомогою окремо прикріпленого файлу.  Для публікації резюме на Інтернет-порталі «Труд» встановіть відмітку в полі «Зробити доступним для загального перегляду».
  • «Форма реєстрації» заповнюється лише латинськими літерами і цифрами. У полях «Логін» і «Пароль»  кількість символів має бути не менше трьох, перші символи – лише латинські літери.
  • Тепер Вам потрібно натиснути кнопку «Зареєструватися», після чого на Вашу електронну скриньку буде відправлено лист з проханням підтвердити реєстрацію. Після перевірки адміністратором коректності внесених даних, резюме стане доступним для перегляду і з'явиться на головній сторінці порталу.

Також рекомендуємо ознайомитися з переліком послуг, які надає Державна служба зайнятості України, які Ви можете знайти на офіційному Інтернет-порталі Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua).

У номері:
Опитування:
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
Пошук роботи
Підбір працівника
Отримання матеріального забезпечення
Перенавчання або підвищення кваліфікації
Отримання консультації з організації власної справи
Отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску
Отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості
 
Найбільша база з підбору персоналу та пошуку роботи, інтегрована з данними служби зайнятості з усієї України.
Безкоштовні сервіси для роботодавців. Поради фахівців стостовно пошуку роботи та соціальних гарантій.